Másolva!
HU
_unity.reviews.title_alt

Visszajelzés

Tudja meg, mit mondanak rólunk ügyfeleink.

5-csillag
90%
4-csillag
2%
3-csillag
<1%
2-csillag
1%
1-csillag
6%

Vásárlóink ezeket mondták rólunk

Mihály Kiu Tegnap

Nagyon jó és szép ágyat kaptam. A szállítás is rendben volt! Nagyon elégedett vagyok!

Válasz innen: Bútor1.hu Tegnap

Kedves Mihály, köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, örülünk annak, hogy elégedett! :) Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

károlyné soós 3 nappal ezelőtt

Gyorsan és időben kaptam meg a megrendelt árut, több mindent is fogok rendelni.

Válasz innen: Bútor1.hu 3 nappal ezelőtt

Kedves Vásárlónk, Köszönöjük pozitív visszajelzését, használja egészséggel a terméket, reméljük hamarosan ismét vásárlóink között köszönthetjük Üdvözlettel Bútor1 csapata

Barbara Gulyás Június 12

Hihetetlen gyorsak voltak, 3 nap alatt kiszallitasra került a tv polc, amit rendeltem. Előtte SMS-ben is értesítettek és telefonon is hivtak, hogy érkeznek. Csillagos ötös!

Válasz innen: Bútor1.hu Június 15

Kedves Barbara, köszönjük szépen az értékelést, szeretettel várjuk vissza! :) Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Kata Géczi-Ódor Június 10

Gyorsan megkaptuk. Jó minőségű lengyel bútorok

Válasz innen: Bútor1.hu Június 10

Kedves Kata, köszönjük az értékelést! Örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal. Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Peter Vodli Június 9

Gyors,korrekt szàllîtàs, teljesen megfelelő a termék

Válasz innen: Bútor1.hu Június 9

Kedves Péter, köszönjük szépen a visszajelzésre fordított időt! Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Lajos Richárd Balázsi Június 8

Nagyon gyors volt a szállitás, az ügyfélszolgálat is nagyon kedves volt, a bútor is nagyon patika??

Válasz innen: Bútor1.hu Június 8

Kedves Vásárlónk, köszönjük szépen az értékelést, szeretettel várjuk vissza a jövőben is! :) Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Franciska Uray Június 2

Már többször rendeltem. Mindig jó minőségű bútorok érkeztek. Az áruk is baráti volt. Gyors, segítőkész vevő szolgáltat és szállítás.

Válasz innen: Bútor1.hu Június 3

Kedves Franciska, köszönjük szépen a visszajelzésre fordított időt, örülünk elégedettségének. Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Berta Fekete-Rajnai Június 2

Minden nagyon könnyen zajlott, ahogy azt az oldalon is írják. Telefonon egyeztettünk a megrendelés napján, majd előre SMS-ben volt lehetőségem a szállitás napját jóvá hagyni. A futár nagyon korrekt és kedves volt, nagyon hamar és zökkenőmentesen ment minden. A kanapé csodás az anyaga, az egész pont olyan, amilyenre vágytam.

Válasz innen: Bútor1.hu Június 2

Kedves Berta, nagyon köszönjük a részletes visszajelzést! Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt. Köszönjük, hogy minket választott és sok kényelmes pillanatot kívánunk az új kanapéhoz! Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Nora Nemeth Június 1

Minden rendben volt, az ígért határidőn belül szállítottak, előtte és aznap SMS-bennértesítettek.

Válasz innen: Bútor1.hu Június 1

Kedves Nóra, köszönjük szépen az értékelést és kedves visszajelzést! Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Éva Szentesi Május 30

remek termékek, hatékony ügyfélszolgálat, pontos tájékoztatás, ár-érték arányban is megfelelő, csak ajánlani tudom

Válasz innen: Bútor1.hu Június 1

Kedves Éva, köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, várjuk vissza szeretettel! :) Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

JÓZSEF MIHÁLY Május 27

Nagyon jó a tapasztalatom.

Válasz innen: Bútor1.hu Május 28

Kedves József Mihály, nagyon szépen köszönjük a kedves értékelést! Üdvözlettel, a Bútor1 csapata

Krisztina Kiraly Május 27

Gyors szállítás, a sracok a lakásba figyelmesen vittek be az árut, szép termék.Ajanlom?

Válasz innen: Bútor1.hu Május 28

Kedves Krisztina, nagyon szépen köszönjük a kedves visszajelzést! Üdvözlettel, a Bútor1 csapata